circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У промисловій зоні Запоріжжя з’явилась міні-зелена зона

15.11.2018, 09:39

text
Поділитися:

Фахівці КП «Зеленбуд» працюють на кільці, що знаходиться на перехресті вулиць Південне шосе і Сєдова. Тут вони висаджують чагарники ялівцю, повідомляє прес-служба мерії.

Раніше на території кільця був пустир, тепер кущі ялівцю різних видів створюють гарний орнамент. За словами фахівців КП «Зеленбуд», хвойні насадження – це вдалий вибір для цієї території. Вони ефективніше, ніж листяні, очищують повітря, добре приживаються і завжди зелені. Щоб упорядкувати територію кільця, «зеленбудівці» працюють другий день. Спочатку нанесли на ділянку розбивку, створили візерунок, підготували посадкові місця, а тепер, за проектом, здійснюють висадку. У роботах задіяні 10 фахівців підприємства.

Хід виконання робіт сьогодні проконтролював голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Андрій Баєв.

– Територія цього кільця упорядковується в рамках міської програми з благоустрою та озеленення міста. Сьогодні фахівці КП «Зеленбуд» висадили 215 кущів ялівцю. Наша мета – не просто упорядкувати і зробити чистою територію, а зробити її естетично-привабливою та гарною, – зазначив Андрій Баєв.

За його словами, в планах райадміністрації на наступний рік – благоустрій та озеленення території кільця на перетині вулиць Південне шосе та Діагональна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: