circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Приморському районі розвиватимуть селище Набережне

22.10.2019, 09:21

text
Поділитися:

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради. На засіданні розглянуто чотири проекти містобудівної документації.

Схвалено без зауважень та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому порядку:

проекти містобудівної документації Приморської міської об’єднаної територіальної громади Приморського району «Генеральний план селища Набережне Приморського району Запорізької області та детальний план селища Набережне Приморського району Запорізької області (який входить у склад генерального плану)» та «Генеральний план с. Преслав Приморського району Запорізької області та план зонування с. Преслав Приморського району Запорізької області (який входить у склад генерального плану)»;
проект містобудівної документації Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади «Генеральний план с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області (у складі генерального плану)».
Генеральним планом селища Набережне пропонується стратегія розвитку населеного пункту, що передбачає формування енергоефективного курортополісу. Існуюча функціонально-планувальна організація селища Набережне зберігається і вдосконалюється. У західній частині селища Набережне генеральним планом передбачено розташування рекреаційного житла. В кварталах рекреаційного житла планується створення лінійного центру обслуговування, який складатиметься з магазинів, кафе, ресторанів, комплексу атракціонів, естради, аквапарку, музею прісноводного і морського акваріуму та інші об’єкти, що покращать дозвілля та відпочинок громадян.

Вздовж моря створюється прогулянкова набережна з майданчиками тихого відпочинку згідно з новими державно-будівельними нормами. Також в західній частині селища запроектована виробнича зона (рибальське підприємство з рибогосподарською меліорацією). Вздовж автодороги місцевого значення, яка зв’язує селище Набережне з м. Приморськ розміщено новий квартал житлової забудови.

Розширення території за існуючу межу селища на північ та захід передбачає удосконалення планувальної структури населеного пункту, покращення функціонального зонування та істотно збільшує територію для відпочинку та рекреації, що забезпечить розвиток бізнесу та покращить умови відпочинку у прибережній зоні моря.

Проект містобудівної документації «Детальний план окремої території для розміщення сонячної електростанції, на земельній ділянці, розташований за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Широківська сільська рада, за межами населеного пункту с. Володимирівське» рекомендовано до подальшого доопрацювання та затвердження в установленому порядку з врахуванням зауважень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: