circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Приморську відбудеться всеукраїнський фестиваль «Ми українські»

18.09.2020, 08:30

text
Поділитися:

У Запорізькій обласній державній адміністрації відбулась пресконференція фестивалю «Ми українські – We are Ukrainian». Заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун повідомив, що мета фестивалю: відродження, розвиток та духовне єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України; зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння; збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризація національних традицій і свят; підвищення ролі національної культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління; залучення широкої громадської та творчої інтелігенції, налагодження культурних зв’язків, творчої співпраці колективів з різних областей України.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко розповів, що кожен фестиваль «Ми українські – We are Ukrainian» – це дійсно масштабна і цікава подія. Фестиваль вже 22 роки збирає представників національних спільнот. Останні три роки він проходить у новому, більш динамічному форматі.

Організатори фестивалю – Департамент культури, туризму, національностей і релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Приморська ОТГ, Асоціація національних меншин Запорізької області (голова – Науфаль Хамдані), Комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

В рамках фестивалю відбудеться: круглий стіл за темою: Презентація Комунікаційної платформи «Багатонаціональна сім’я Запорізького краю» та Стратегії захисту національних меншин у Запорізькій області у форматі Zoom-конференції за участі представників Ради Європи, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, керівників національно-культурних товариств.

Родзинками фестивалю стануть нічне багаття на узбережжі, концерти за участю національних колективів Запорізької області, зустріч учасників фестивалю з байкерами, котрі будуть возити дітей в національному одязі та з національними прапорами.

Участь у фестивалі беруть представники національно-культурних товариств, окремі виконавці та художні колективи різних жанрів та напрямків народної творчості різних народів. Під час фестивалю будуть виконуватися карантинні правила. Також на пресконференції була представлена сувенірна продукція, яка буде подарована учасникам фестивалю.

Вже сьогодні, 18 вересня, в місті Приморськ Запорізької області відкриється Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми українські – We are Ukrainian».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: