circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Приморську запрацювала нова районна поліклініка

26.09.2019, 10:02

text
Поділитися:

Четвертий рік поспіль у Запорізькій області реалізується Надзвичайна кредитна програма для відновлення України. Завдяки довгостроковим кредитам під низькі відсотки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) території Східної України можуть відбудовувати інфраструктурні об’єкти.

У Запорізькій області відкрито після капітального ремонту ще один об’єкт – поліклініку комунального підприємства «Приморська центральна районна лікарня».

На урочисте відкриття розширеної поліклініки зібралося чимало місцевих жителів. Їх привітали представники обласної влади, перший заступник Міністра розвитку громад і територій України Дмитро Живицький, голова Представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон, заступниця голови Представництва ЄС в Україні Анніка Вайдеманн, постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.

− Робота в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України − це не просто відновлення життєво необхідної інфраструктури в східній Україні. Це відновлення надії на краще майбутнє та розширення доступу до можливостей для тисяч людей, постраждалих від конфлікту в регіоні, − сказала Постійна представниця ПРООН Дафіна Ґерчева.

За довіру європейським партнерам подякував перший заступник Міністра розвитку громад і територій України Дмитро Живицький.

− Наше завдання зараз і Уряду, і обласної, і місцевої влади, щоб українці отримували державні послуги так, як прописано у Конституції та законах − безкоштовно та якісно. Дякуємо партнерам з Європейського союзу за те, що вірите нам, допомагаєте та ділитись досвідом, − зазначив Дмитро Живицький.

Як підкреслив голова облдержадміністрації Віталій Туринок, приморці багато років чекали цієї поліклініки, тому її відкриття – особлива подія для всього Приморського району.

− Бажаю вам міцного здоров`я, щоб ви звертались до цієї лікарні якомога рідше. А у разі потреби − не хвилювались за якість та доступність послуг. Ця лікарня відома нам як довгобуд. Багато років приморці очікували на її відкриття. Не дивує, чому інвестори бояться вкладати кошти в українські проєкти. Маємо змінювати цю ситуацію. Ремонт у цій лікарні продовжується і має завершитись до кінця поточного року. Це залишається на моєму особистому контролі, і сподіваємось у грудні вже на відкриття усього медичного комплексу, − наголосив Віталій Туринок.

Загалом від Приморського району на участь у програмі було подано три проєкти. Реконструкція поліклініки з розширенням на 300 відвідувачів у м. Приморськ став першим у рамках участі Запорізької області в Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України.

Під час реалізації програми були виконані роботи з влаштування підлоги, утеплення фасадів, установлено внутрішнє освітлення, опалення, каналізацію, вентиляцію приміщення та багато інших будівельних робіт. Реконструкція дасть можливість людям отримувати послуги на якісному європейському рівні. Роботи у Приморській лікарні ще продовжуються.

У ході поїздки до Приморського району посадовці також відвідали об’єкт з реконструкції сімейного гуртожитку під гуртожиток квартирного типу, на якому ще тривають ремонтні роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: