+3°

+3°

У ПС “Юність” відбувся фінал чотирьох Кубка України з гандболу

20.05.2021, 13:53

Мотор вийшов на цю зустріч у ранзі чинного чемпіона України. Проте і суперник не збирався здаватися без бою. У першому таймі йшла рівна боротьба. Мотору не вдавалося відірватися більш ніж на два м’ячі. Але Донбас швидко скорочував відставання до мінімуму. Розклад на табло міг бути й іншим, якби не надійна гра воротаря господарів Максима В’юника. Він неодноразово рятував команду від неминучих голів. Проте Донбасу вдалося відновити баланс. На перерву команди пішли за нічийного рахунку — 11:11.

А після перерви вже назрівала сенсація. У певних епізодах Донбас зміг перехопити ініціативу. І двічі виходив уперед — 16:15 на 41-й хвилині та 18:16 на 43-й. Проте досвід Мотора дався взнаки. Соколи на останніх хвилинах дотисли опонента й увосьме стали володарями Кубка України.

Бронзові медалі здобув ще один запорізький клуб — Мотор-Політехніка. У поєдинку за третє місце команда Ростислава Ланевича переграла київський ЦСКА-ШВСМ — 28:26. Кращим гравцем фіналу чотирьох було визнано плеймейкера Мотора Айденаса Малашинскаса.