circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У п’ятій дитячі лікарні облаштують сучасне інфекційне відділення

02.03.2021, 17:24

text
Поділитися:

Цій будівлі понад 30 років. Її збудували та відкрили одночасно з усією дитячою лікарнею. За проектом тут планували розмістити інфекційне відділення, однак у 2012-му заклад закрили на реконструкцію, а терміни щоразу переносили. Цього року тут планують розпочати роботи та відкрити в подальшому сучасне інфекційне відділення для дітей.

Кожен поверх розрахований на 20 палат. Перший буде для повітряно-крапельних захворювань, другий прийматиме винятково пацієнтів із кишковими інфекціями. До кожного боксу підведений кисень. Крім цього, тут передбачені і палати інтенсивної терапії для тяжких пацієнтів. Оскільки будівля вже зведена і знаходиться у гарному стані, підрядникам необхідно лише відновити внутрішнє інженерне обладнання.

Міський голова Володимир Буряк наголосив, в умовах пандемії необхідно нарощувати потужності лікарень, особливо дитячих. До того ж, аналогічного відділення в області немає, а приймати пацієнтів планують з усього регіону.

Ще у лютому проект відкоригували, нині місто очікує погодження від державного архітектурно-будівельного управління. Володимир Буряк наголосив, при відкритті інфекційного відділення місто розраховує на підтримку як області, так і держави, адже мова йде про понад 50 мільйонів гривень на його добудову.

За умов сталого фінансування з боку держави та області місто зможе завершити реконструкцію відділення вже наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: