circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У районах області у вихідні не працює половина пунктів вакцинації

01.12.2021, 08:17

text
Поділитися:

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів робочу нараду з головами районних адміністрацій.

На початку Олександр Старух представив нового голову Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка, якого було призначено на посаду вчора указом Президента України.

Першочерговим питанням, яке обговорили учасники зустрічі, стала вакцинація населення від COVID-19. Минулого тижня головам РДА дали завдання забезпечити безперебійну роботу пунктів щеплення, зокрема, у вихідні дні. Як показали перевірки, цих вихідних зі 130 пунктів щеплення у суботу працювало 78, а у неділю – 57.

Це недостатній показник, наголосив голова ЗОДА, необхідно організувати роботу пунктів щеплення цілий тиждень. Для цього попросив керівників райдержадміністрацій передбачити кошти на премії для працівників пунктів щеплень, які працюють у вихідні дні.

-Люди, які працюють у вихідні, мають отримувати за це гроші. 130 пунктів вакцинації по області – це не так багато, я думаю, кожна територія може знайти ці кошти та віддячити медикам, які стоять на передовій боротьби з пандемією, – відзначив голова ЗОДА.

Як розповів присутнім директор департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, неможна зменшувати темпів вакцинації, адже вірус COVID-19 мутує, і чим більше буде щепленого населення, тим легшими будуть наслідки для суспільства. Тож необхідно організувати відповідну роботу на всіх територіях.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: