circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У роботі запорізьких АЗС виявили численні порушення

17.10.2019, 11:01

text
Поділитися:

Поліцейські Запорізької області проводять заходи, спрямовані на виявлення та документування нелегальної діяльності автозаправних станцій, автогазозаправних пунктів і місць нелегального продажу палива, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Поліцейські Запорізької області з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, порушення екологічних норм, містобудівних умов та норм до розміщення автозаправних стацій (пунктів), у тому числі газових, проводять заходи в напрямку ліквідації нелегального обігу пального та нелегальних місць роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

Так, працівники Управління превентивної діяльності та відділів і відділень поліції ГУНП в Запорізькій області перевірили 42 об’єкти з реалізації газо- та нафтопродуктів на території регіону.

За результатами проведеної роботи, поліцейськими виявлено 14 суб’єктів, якими порушено провадження господарської діяльності. Стосовно них складено адміністративні протоколи за ознаками ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

По 24 автозаправним станціям проведено перевірку та прийнято рішення про направлення матеріалів до органів місцевого самоврядування для прийняття рішення в межах їх компетенції. Ще по 4 – проводиться перевірка.

На даний час поліцейські продовжують проводити заходи виявлення та документування нелегальної діяльності автозаправних станцій, автогазозаправних пунктів і місць нелегального продажу палива.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: