circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Шевченківському районі триває реконструкція будівлі 53-ї школи

02.02.2021, 17:09

text
Поділитися:

53-тя школа знаходиться у Шевченківському районі. Під час пожежі, що сталася тут кілька років тому, будівля дуже постраждала. Зокрема, були зруйновані дерев’яні перегородки третього поверху та металева конструкція покрівлі. Оскільки школа була зведена у 1937-му році, заклад потребував повноцінного відновлення, яке розпочали влітку минулого року.

Загалом тут мають замінити вікна, усі комунікації, відновити підлогу та укріпити фундамент. Планується й закупівля обладнання та меблів. Наразі тут завершили перекриття стелі, продовжується укріплення стін і вікон, а також монтаж даху.

На час ремонту усіх місцевих учнів перевели до сусідньої 52-ї школи. Після того, як пошкоджена вогнем будівля буде відновлена, її перетворять на ліцей. Також відкриють ще й дитячий садок, який дозволить знизити завантаженість прилеглого дошкільного закладу.

Аби відновити 53-тю школу, місто долучилось до державної програми Європейського інвестиційного банку “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”. Зараз будівельники чекають на коригування проекту, аби знати остаточну суму усіх додаткових робіт, що необхідно виконати перед основними. Міський голова зауважив, нині підрядник переважну їх частину здійснить за власні кредити, адже державних грошей виділили лише 5 мільйонів.

Загалом роботи у школі виконано на 17 мільйонів гривень. Нині підрядники щоденно працюють на об’єкті. Вже з лютого будівельники планують розпочати внутрішні роботи, зокрема облаштувати третій та 4-й поверхи. В цілому ремонт планують завершити цього року. Однак остаточна дата залежатиме від стабільного фінансування з боку держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: