circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У школах Запоріжжя тривають «уроки доброти»

09.10.2020, 18:04

text
Поділитися:

Навчитися любити та бути чуйними. У Запоріжжі тривають “Уроки доброти” для школярів. Їх проводять працівники КП “Побутовик”. Аби заняття проходили більш цікаво, комунальники завжди беруть із собою хвостатого помічника. Кажуть, так діти уважніше слухають та наочно бачать, як слід поводитись із тваринами. Цього разу “Урок доброти” влаштували у 95-ій школі, що у Шевченківському районі.

Веніамін, або просто Вєня, – породи такса. Він новий хвостатий вчитель, що допомагає комунальникам проводити “Уроки доброти”. Сьогодні таке заняття влаштували для учнів 95-ої школи. Лекцію про те, як поводитися із котами та собаками, діти слухають просто неба. І вже після теорії діляться тим, що запам’ятали з уроку. Учасниця “Уроку доброти” Наталя Гончаренко дізналася деталі догляду за твариною, а також, що роботи, аби улюбленець не втік під час прогулянки.

Далі – своєрідна практика. На майданчику діти разом із хвостатим вчителем Веніаміном грають у фризбі.

У школі переконані – такі уроки корисні для учнів будь-якого віку. Адже на заняттях діти вчаться гуманності та відповідальності. Заступниця директора з виховної роботи школи №95 Марина Нікитенко зазначає, діти мають вчитися гарно ставитися до тварин, доглядати за ними. Це формує у дітей відчуття відповідальності. Коли ці діти виростуть, вони будуть дбайливо ставитися до своїх дітей, до оточуючих. Тому такі уроки мають бути систематичними.

У КП «Побутовик» кажуть, формат заняття обирають в залежності від віку дітей. Начальниця сектору по захисту тварин КП “Побутовик” Анна Цаюкова пояснює, в залежності від рівня класу викладають той чи інший матеріал. П’ятикласникам не розповідають, наприклад, деталі стерилізації тварин, а надають відомості, які допоможуть у виборі домашнього улюбленця.

“Уроки доброти” проводять у запорізьких школах вже півтора року. Це – лише частина міської програми щодо Поводження із тваринами. Начальник інспекції з благоустрою Запорізької міської ради Віталій Лисенко зазначає, у Запоріжжі вже не перший рік виконується програма стерилізації, вакцинації, чіпування бездоглядних тварин. В її рамках спеціалісти КП «Побутовик» щороку стерилізують, чіпують, вакцинують та вносять до електронної бази даних понад 1000 безпритульних собак та кішок.

Вирішити питання безпритульних тварин можна лише комплексно та спільними зусиллями, зазначають комунальники. Додають, “Уроки доброти” потрібні ще й для того, аби діти ділилися інформацією, отриманою на заняттях , і з дорослими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: