circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У школі “Основа” з’явився новий клас для першачків та ресурсна кімната

03.07.2019, 14:19

text
Поділитися:

Навчання у формі гри. У школі “Основа” відрили новий клас для першачків та ресурсну кімнату, для дітей з особливими освітніми потребами. Там вони разом із вчителям та психологами опановуватимуть навчальну програму і удосконалюватимуть свої навички. На відкритті класу побував і заступник мера Анатолій Пустоваров.

Червону стрічку у школі “Основа” перерізують з нагоди відкриття ресурсної кімнати. Тепер тут проводитимуть додаткові заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Вчителі кажуть, раніше коригуючі додаткові уроки проходили прямо в навчальних класах, але тепер для цього з’явились окремі спеціалізовані приміщення. Усе це завдяки міській програмі Володимира Буряка з підтримки розвитку освітніх закладів. Перевірити, в яких умовах навчатимуться тепер діти, приїхав заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Усі заняття тут будуть відбуватися у формі гри, щоб малеча краще засвоювала матеріал. Діти працюватимуть у команді, аби вирішити певне спільне завдання. Наразі у школі навчається майже півтисячі дітей, трохи більше двадцяти — це діти з особливим потребами.

Окрім цього, в школі відкрили й оновлений клас для першачків. Тут також навчатимуться діти за програмою інклюзивної освіти. Кімната повністю оснащена за усіма правилами “Нової української школи”. Наразі у закладі вже набрали перші два класи. Майбутні школярі діляться — кімната їм до вподоби.

Класи повністю переобладнані. Замість двомісних з’явилися парти-трансформери, а ще нова техніка, розвивальні ігри, куточки творчості та живої природи, зона відпочинку і бібліотека. Анатолій Пустоваров зазначив: на цьому зміни у школі не закінчуються. До кінця року обидва класи отримають необхідну техніку, навчальні матеріали та меблі.

Досягти таких змін у школі вдалося завдяки дії програми міського голови Володимира Буряка з розвитку освітніх закладів. Вона впроваджується у місті вже другий рік поспіль. Загалом у Запоріжжі цього року відкриють понад 30 нових ресурсних кімнат та майже 50 нових перших класів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: