circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Сонячному завершується будівництво амбулаторії

27.08.2021, 09:42

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Широківської громади Запорізького району голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомився зі станом будівництва амбулаторії у селищі Сонячне.

Новий Центр первинної медичної допомоги має забезпечити доступною медициною мешканців сільської місцевості. Він буде надавати послуги населенню з медико-санітарної допомоги, зокрема, невідкладній медичній допомозі, на прийомі у центрі та вдома за викликом.

На сьогодні виконана архітектурно-будівельна частина, утеплення, зовнішнє та внутрішнє опорядження будівлі, водопровід та каналізація, внутрішнє електроосвітлення. Також закуплено та улаштовано теплові радіатори, повністю виконано монтаж систем кондиціювання та вентиляції, здійснено благоустрій території.

Під час будівництва враховані вимоги з інклюзивності та доступності для маломобільних груп населення.

Залишилось доробити охоронну та пожежну сигналізації, озеленення території та завершити влаштування зовнішніх мереж каналізації та водогону.

– Важливо, що при будівництві враховані всі вимоги безбар’єрності та доступності. Медичний заклад має обслуговувати всі верстви населення, ні для кого не буде перешкод. Сучасний медичний центр у селищі Сонячне – це підтримка мешканців громади, які матимуть доступ до всіх необхідних медичних послуг, – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: