circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Степногірську відремонтують насосну станцію

15.11.2018, 09:26

text
Поділитися:

У зв’язку з необхідністю вирішення питання щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на головній каналізаційній насосній станції у смт Степногірськ відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

Нагадаємо, вірогідність пориву, руйнації розподільчих сталевих трубопроводів з подальшим затопленням стоками машинного залу дуже велика, крім цього, насосне обладнання неодноразово виходило з ладу з об’єктивних причин фізичного та довготривалого експлуатаційного зносу. Насосне обладнання підлягає заміні. Але у зв’язку з тим, що питання заміни насосного обладнання напряму пов’язане із заміною напірного колектора, сьогодні розглядати його недоцільно.

Генеральний директор КП «Облводоканал» Сергій Басанський повідомив, що згідно з попередніми розрахунками на виконання робіт з відновлення внутрішніх напірних трубопроводів із заміною запірної арматури у приміщенні Степногірської головної каналізаційної насосної станції потрібно орієнтовно 330 тисяч гривень. У свою чергу, під час розгляду кошторису Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації ця орієнтовна сума була скоригована та збільшена на 19,146 тис. грн. У зв’язку з цим КП «Облводоканал» звернувся до членів регіональної комісії ТЕБ НС з проханням розглянути можливість збільшення коштів на запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру на ГКНС смт Степногірська з урахуванням скоригованої суми.

Комісія ухвалила рішення з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території смт Степногірськ виділити кошти з резервного фонду обласного бюджету у розмірі 349,146 тис. грн. з урахуванням коригування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: