circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Степногірську запустили новий водопровід

28.08.2018, 13:07

text
Поділитися:

Безперебійне водопостачання – питання першочергової важливості для жителів багатьох населених пунктів області. Адже зношеність водопровідних мереж, замулення свердловин та застаріле обладнання постійно спричиняють аварійні ситуації та перешкоди в роботі, що викликає занепокоєння як місцевих жителів, так і органів влади.

Та на День незалежності жителі смт Степногірськ отримали давно очікуваний подарунок – воду з новозбудованої гілки місцевого цеху водопостачання та водовідведення.

Будівництво цього водопроводу від с.Лобкове до с.Кам’янське розпочалося ще в 2016 році. Тоді планувалось протягом року звести та запустити в роботу 3,5 км мережі. Однак через ряд об’єктивних та суб’єктивних причин роботи затримувались та вчасно проведені не були. Зокрема, доводилось уточнювати проект, переглядати технічну документацію тощо.

Цього року завдяки плідній співпраці голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, народного депутата Володимира Бандурова та керівництва Василевської райдержадміністрації Степногірської селищної ради роботу з будівництва було відновлено. На місці проведення робіт відбулося кілька виїзних нарад за участю представників органів державної влади та підрядної організації.

Введена в експлуатацію гілка дозволяє забезпечити питною водою понад 5 тис чол. у смт Степногірськ та близько 500 жителів с.Кам’янське.На реалізацію проекту було витрачено понад 2 млн. грн.. з обласного бюджету.

Загалом за останні три роки на території Василівського району введено в експлуатацію три нових водогони, проведено більше 20 масштабних реконструкцій існуючих водопровідних мереж (понад 10 км), оновлено устаткування місцевих цехів, зокрема, придбано нове технологічне обладнання (50 насосів, чотири вакуумні автомобілі) тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: