circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У структурі КП “Наше місто” відбулися зміни

13.06.2019, 20:56

text
Поділитися:

Від обслуговування до управління. Комунальні підприємства Запоріжжя вносять зміни до власних структур. Тепер роботи, до яких раніше залучали підрядників, будуть виконувати самотужки. Зокрема, до такого нововведення готується і КП “Наше місто”. Зараз комунальне підприємство обслуговує гуртожитки, ОСББ та будинки, які знаходяться на балансі міста. Одним із таких є багатоповерхівка по вулиці Українській, 4. Тут раніше був гуртожиток, але деякі мешканці вже приватизували свої кімнати. Люди кажуть, поки що на роботу комунальників не скаржились. Та саме керівництво КП стверджує – затримки у роботі є. Адже зараз на балансі у підприємства 128 будинків, серед них 53 гуртожитки. Частково деякі райони підприємство обслуговує власними силами, але визнають – цього замало, адже будинки розташовані по усіх районах міста. Тож оперативно реагувати на комунальні проблеми не завжди вдається. Тому і вирішили внести зміни до своєї структури: частково відмовитись від роботи підрядників та розширити штат власних працівників.

Відчувають навантаження і працівники підприємства. Наприклад, слюсар-сантехнік Ігор працює у КП вже півтора року. Каже, навантаження велике. Інколи доводиться затримуватись на роботі. Тому, коли дізнався про розширення штату, то зрадів. Штат працівників планують розширити до 215 осіб. В перспективі керуюча компанія розглядає і створення ремонтно-будівельного підрозділу. Туди збираються набрати 19 людей, які займатимуться дрібними ремонтними роботами. Підрядників залучатимуть лише у крайньому разі – на великих ремонтах. Та, якщо збільшиться кількість будинків на балансі підприємства.

Нововведення до Закону “Про житлово-комунальні послуги” передбачають укладання договорів між мешканцями будинку та керуючими компаніями. Вони дають змогу містянам брати активну участь в управлінні власною територією. Усі послуги, які надаються комунальними підприємствами, прописуються у документі. Міняти їх в односторонньому порядку КП не можуть. Також саме на підставі укладених договорів мешканцям надаються пільги та субсидії. Згідно із законодавством із керуючою компанією мешканці мають визначитись до 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: