circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У театрі ім. Магара покажуть прем’єрну виставу “Тримай мене, якщо зможеш”

26.06.2020, 20:21

text
Поділитися:

У цій п’єсі все звичайне. Звичайна сім’я, чоловік та жінка і звичайні відносини між ними. Футбол по телевізору, пиво, вечеря. Здається, Віктора ніщо більше не цікавить. Та ось Тетяна повідомляє, що йде від нього.

Загалом, вся вистава — це одна гаряча, взаємна сповідь на тему спільного життя. У виконавців головних ролей — теж не один десяток років шлюбу за плечима. Тому акторська гра виявляється справжньою як саме життя.

Протягом усієї дії на сцені з’являються спогади героїв. Сімейну пару на 30 років раніше грають зовсім молоді актори. Ольга тільки закінчила виш, а Богдан ще вчиться. Для них це перші великі ролі.

Подорож у сімейне життя триває близько 2-х годин. Весь цей час герої досить емоційно з’ясовують стосунки, і виявляється, що спілкування — це найголовніше у подружніх відносинах.

Хоч життя персонажів і нагадує Пізаньску вежу, яка нахиляється незрозуміло чому, а жінка їде таки до Пізи, до італійця, фінал вистави залишається напіввідкритим. Додумати продовження історії пропонують самим глядачам. Виставу можна побачити у театрі 26 та 27 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: