circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Токмаку до кінця року запрацює сонячна електростанція

18.10.2018, 11:28

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до міста Токмак голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав обє’кт будівництва сонячної електростанції «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

Як повідомив голова наглядової ради «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» Олександр Рєпкін, загальна площа ділянки 96,4 га – де містяться адмінбудівля, підвищуюча трансформаторна підстанція і власне сонячні панелі. Будівництво було розпочато у листопаді 2016 року. 26 квітня 2018 року було запущено першу чергу сонячної електростанції – 11 МВт. Друга черга і власне завершення будівельних робіт заплановані на грудень 2018. Загальна запланована потужність СЕС в місті Токмак Запорізької області – 50 МВт. Після завершення будівництва станція зможе забезпечити електроенергією до 6 районів регіону.

Це найбільша сонячна станція, яка працюватиме в Україні. Для порівняння – на території Новенської сільради Токмацького району з 2012 року працює сонячна станція потужністю в 10 МВт. І нині вона відпускає електроенергію в мережу за «зеленим тарифом». Загалом же, якщо підрахувати кількість зеленої енергетики, виробленої тільки у Токмаку в першому півріччі 2018 року, то її кількість від обох підстанцій складає 13 186 236 кВт/год, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: