circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Токмаку підрядник порушив строки реконструкції приймального відділення лікарні

15.06.2021, 13:26

text
Поділитися:

Очільник області ознайомився зі станом реконструкції приймального відділення Токмацької лікарні. Тут створять потужний центр діагностики та обстеження пацієнтів, реалізують нову філософію первинного прийому хворих.

Загальна вартість проєкту – 11,1 млн грн, із них – 5,1 млн грн – з обласного бюджету, які виділили депутати облради у березні 2021 року. Проте, незважаючи на значні обсяги фінансування та регулярні проплати, генеральний підрядник ТОВ «Магістральбудмонтаж» поставився до роботи на громаду безвідповідально. На об’єкті задіяно замало працівників, постійно трапляються збої із технікою та будматеріалами. Як результат – стан готовності на сьогодні лише 63%, хоча відділення мали здати в експлуатацію ще до 1 квітня. А по факту – навіть не розпочали внутрішні роботи та не завели електрику.

Ми використовуємо всі можливості, щоб знайти гроші на розвиток нашої медицини та дати людям нову якість медичних послуг завдяки «Великому будівництву». У той же час, деякі посадовці обласного УКБ та виконавці проявляють байдужість. Виникає питання – навіщо ви тоді йшли на тендери, конкурували в «Прозорро», готували чималі пакети документів, якщо немає бажання працювати? Відповідальність очікує на всіх – і тих, хто будує через пінь-колоду, і тих, хто закриває очі на таку халтуру, – підкреслив Олександр Старух.

Обласна влада ставить завдання підряднику завершити реконструкцію приймального відділення до Дня незалежності України та жорстко контролюватиме терміни будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: