circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Токмацькому районі відкрили новий ігровий комплекс

29.05.2019, 11:09

text
Поділитися:

Як повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, проект «Придбання дитячого ігрового комплексу «Мушкетер» для Долинської сільської ради загалом коштує майже 76 тисяч гривень. З них 51,725 тисячі гривень – кошти субвенції з держбюджету, 24,201 тисячі гривень – співфінансування з сільського бюджету. Нині кошти субвенції та місцевого бюджету освоєно в повному обсязі, а роботи завершено.

– За кошти держсубвенції на умовах співфінансування було придбано дитячий ігровий комплекс «Мушкетер» для Долинської сільської ради. Нині завдяки реалізації цього проекту створено гідні умови для оздоровчого розвитку та культурного дозвілля дітей та молоді села Долина. Хочу нагадати, що для потреб Токмацького району у 2018 році було виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 1 мільйон 750 тисяч гривень. У 2019 році на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачено 697 тисяч гривень, – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами голови Токмацької райдержадміністрації Віктора Дудукалова, ігровий комплекс розміром 15м/20м включає вісім спортивних елементів. Він розташований у центрі с. Долина, поблизу будинку культури та ФАП. На території Долинської сільської ради проживає 650 чоловік, безпосередньо у с. Долина – 220 чоловік, з них – 115 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: