circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У центральному районі Запоріжжя розпочалася заміна контейнерів для сміття

30.11.2018, 11:23

text
Поділитися:

У Запоріжжі у дворах багатоповерхових будинків продовжують міняти пластикові контейнери для ТПВ на нові металеві. Спочатку це зробили в Олександрівському районі, встановивши понад 300 контейнерів. Тепер прийшла черга Вознесенівського. Зокрема сьогодні в цьому районі планується встановити близько 60 нових сміттєвих баків, а всього до кінця цього року – біля 300, повідомляє прес-служба мерії.

Програма заміни контейнерів реалізується ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» в рамках Меморандуму, підписаного з міською владою. Нові контейнери дозволяють підвищити ефективність роботи з вивезення сміття. У тому числі і за рахунок використання сучасних сміттєвозів із заднім завантаженням.

– Підприємство виконує взяті на себе зобов’язання. Зокрема у Вознесенівському районі планується в цьому році встановити близько трьохсот металевих контейнерів, замість пластикових. Нові контейнери дозволяють використовувати сміттєвози з заднім завантаженням, які підприємство придбало в цьому році, – розповів генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак.

Сьогодні робота велася в одному з кварталів на бульварі Шевченка. Зокрема контейнери були замінені за адресою бульвар Шевченка, 27. Також у планах на сьогодні і частина вулиці Нижньодніпровській.

З урахуванням встановлення нових контейнерів, використання нової техніки оптимізуються маршрути вивезення сміття. Зокрема в цьому кварталі буде працювати новий сміттєвоз.

Всього «Вельтум-Запоріжжя» планує замінити близько 1000 контейнерів. Частина вже встановлена в Олександрівському районі. Після Вознесенівського планується почати роботу в іншому районі – Дніпровському або Хортицькому.

– ТОВ «Вельтум-Запоріжжя виконує умови Меморандуму, підписаного з виконавчими комітетом. У цьому можна переконатися на прикладі заміни контейнерів. Нові сміттєві баки дозволяють поліпшити і санітарний стан території міста, адже під час вивантаження сміття з них практично не розсипається, – зазначив директор КП «Комунсантрансекологія» Юрій Дорошенко.

Важливим є і той факт, що металеві контейнери більш стійкі від дій вандалів. На жаль, випадки підпалів пластикових сміттєвих баків по місту тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: