circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У центрі Мелітополя ремонтують дороги

28.08.2018, 10:01

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Мелітополя голова облдержадміністрації Костянтин Бриль проінспектував хід робіт з капітального ремонту дорожнього полотна по просп. 50-річчя Перемоги від вул. Гоголя до бульвару 30-річчя Перемоги.

Як повідомив Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, загальна кошторисна вартість становить об’єкта 9,6 млн. грн. Із них місцевий бюджет виділив 1,1 млн. грн., решта 8,5 млн. грн. – субвенція з обласного екологічного фонду.

Як наголосив Костянтин Бриль, у цьому році в Запорізькій області дуже активно здійснюється відновлення доріг як державного, так і місцевого значення.

– Стосовно оновлення автошляхів на місцях – роботи виконуються дуже ефективно та в короткі строки. Вважаю, що ініціатива Президента та Уряду держави, у співпраці з коштами обласного бюджету, мають охоплювати всі дороги. Тож ми працюватимемо над тим, аби кошти субсидії були використані у правильних напрямках, і нині готуємо проектну документацію для подальших робіт. Упевнений, жителі Мелітополя самі бачать ті якісні зміни, що відбулися в місті за останні чотири роки. Це конкретні справи, а не балачки. Кошти обласного екологічного фонду виділялися, в першу чергу, на заміну колекторів, що, звичайно, потребує і відновлення доріг після ремонтів трубопроводів. Уже 29 вересня Мелітополь відзначатиме День міста, тож маю надію, що до цієї дати ремонт тієї ділянки, де ми перебуваємо, завершиться, і ми разом зможемо порадіти за місто, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними підрядника ПП «АБЗ», всього буде укладено 16 тис. м² асфальту, встановлено нові паркувальні кишені площею близько 2,5 тис. м², виконано облаштування п’яти зливоприймачів, прокладено 50 м трубопроводу. Також заплановано облаштування паркувальних зон і укладання верхнього шару асфальтного покриття.

На сьогодні підрядні роботи виконано на 60%. Зокрема, укладено близько 13 тис. м² нижнього шару асфальтного покриття, демонтовано старі бордюри та почалася установка нових.

Роботи планується завершити у вересні поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: