circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У центрі Запоріжжя ліквідували стихійний ринок

15.02.2019, 09:42

text
Поділитися:

В Олександрівському районі пройшов черговий рейд по місцях стихійної торгівлі. В ході перевірки виявлені правопорушники, складено адміністративні протоколи.

Стихійна торгівля – незаконна. Стихійники займаються підприємницькою діяльністю в невстановлених місцях, також без будь-яких документів на продукцію. У місті проводяться регулярні рейди за участю представників районних адміністрацій, інспекції з благоустрою, правоохоронців. Основне завдання таких перевірок – навести порядок на вулицях Запоріжжя відповідно до правил благоустрою, убезпечити городян від продукції, яка може бути шкідливою для здоров’я.

14 лютого черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею пройшов в Олександрівському районі. Незаконна торгівля велася по пішохідній зоні на перетині вулиць Шкільної та Запорізької, також безпосередньо біля розташованого поруч Малого ринку.

– Двічі на тиждень проводяться рейди по боротьбі зі стихійною торгівлею. Люди продовжують виходити і здійснювати незаконну торгівлю. З початку року в районі складено 5 адмінпротоколів. Не завжди можливо скласти адмінпротокол, правопорушники чинять опір, залишають товар і йдуть, або ж не мають документів. Без правоохоронних органів боротися зі стихійниками складно, – зазначив голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий.

В ході рейду були виявлені чергові правопорушники, складені адмінпротоколи.

– Складено адмінпроткол по ст. 152 за порушення правил благоустрою, за торгівлю в невстановленому місці. Санкція статті передбачає штраф від 340 до 1700 грн. Дві точки з рибою, ми перевірили документи – у них є відповідні дозволи. Решта торгуючих реалізують продукцію незаконно, – розповів інспектор інспекції з благоустрою міської ради Олександр Ревенко.

Робота, спрямована на боротьбу зі стихійною торгівлею, ведеться у всіх районах міста. Як відзначають в інспекції з благоустрою, вона приносить результати – викорінити проблему складно, але стихійників стає менше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: