circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У центрі Запоріжжя ремонтують внутрішньоквартальні дороги

16.08.2018, 09:42

text
Поділитися:

У всіх районах міста тривають ремонти внутрішньоквартальних доріг. Більше половини від запланованих на поточний рік робіт виконані. У ремонтах задіяні фахівці і спецтехніка КП «ЕЛУАШ», повідомляє прес-служба мерії.

Фахівці КП «ЕЛУАШ» упорядковують внутрішньоквартальні дороги – знімають старе розбите асфальтобетонне покриття та укладають нове. Там, де необхідно, змінюють бордюри. Більшість об’єктів не ремонтувалися з моменту забудови житлових будинків, а це десятки років. Дороги зносилися, утворилися глибокі ями, що зробило їх небезпечними, як для проїзду автотранспорту, так і пішоходів. Програма ремонтів внутрішньоквартальних доріг стартувала з 2016 року, триває і в поточному.

На поточному тижні ще в кількох запорізьких дворах ведуться ремонтні роботи. Це вулиці Цитрусова, 6, 8, Гоголя, 149, Олександрівська, 114, 114а, Алмазна, 50, 52, 54, Лізи Чайкіної, 61, 63, Вроцлавська, 28, 30, 32 та інші.

У планах на 2018 рік відремонтувати 133 416 кв. м. внутрішньоквартальних доріг Запоріжжя, це десятки об’єктів. На сьогодні роботи виконано на загальній площі близько 84 тис. кв. м (63%). Ремонти тривають в усіх районах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: