circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Великій Білозерці оновили будинок культури

01.10.2020, 11:40

text
Поділитися:

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін завітав із робочою поїздкою до с. Велика Білозерка, де ознайомився з результатами реконструкції місцевого Будинку культури із застосуванням енергозберігаючих технологій.

У ході модернізації приміщення було утеплено фасад і горище будівлі, замінені вікна і дверні блоки, відновлено вимощення вздовж стін, улаштовані підвісні стелі і системи зовнішнього водостоку, замінено покриття підлоги та систему опалення, реконструйовано систему вентиляції і мережі водопостачання.

Будинок культури є осередком дозвілля територіальної громади, на базі якого проходять всі культурно-масові заходи. Сьогодні на базі Будинку культури діють вокальний, театральний, хореографічний гуртки для різних вікових груп, гуртки з тенісу та декоративно-прикладного мистецтва, любительське об’єднання «Доньки Білої Зірки» та клуб за інтересами «Краєзнавець».

Для створення комфорту та урізноманітнення дозвілля Будинок культури потребує придбання 360 крісел та 3-D кінотеатру. Витрати для закупівлі відповідного обладнання внесено до Програми розвитку культури Запорізької області на наступний рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: