circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У великих містах Запорізької області встановлять вагові комплекси для фур

19.07.2021, 10:54

text
Поділитися:

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час наради з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області. У нараді взяли участь представники Національної поліції, Служби безпеки України у Запорізькій області, правоохоронних та контролюючих органів, перевізники, дорожники, голови громад та райдержадміністрацій.

На сьогодні території області активно проводиться ремонт доріг в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». Разом з тим, головна задача місцевої влади – не лише розбудова, а й збереження оновлених автошляхів. Враховуючи значне підвищення температури, наразі особливо актуально налагодити систему контролю за дотриманням вантажними перевізниками габаритно-вагових параметрів транспорту.

З початку року було перевірено 6240 вантажних автомобілів, складено 252 акти про порушення, винесено 177 постанов із застосуванням штрафних санкцій на суму 2 747 200 грн. На сьогодні в області використовується лише один ваговий комплекс. Другий ваговий комплекс вийшов з ладу.

Олександр Старух відзначив, що для області одного вагового комплексу недостатньо і про свої шляхи має теж турбуватися місцева влада.

Якщо не зупинити ваговий транспорт, те, що побудовано, перевізники зруйнують. Вагові комплекси мають бути не лише в Запоріжжі, а у Мелітополі та Бердянську, в усіх крупних містах. В цих містах обіцяли придбати вагові комплекси, але на сьогодні обладнання як не було, так і немає. Наше головне завдання – зберегти все те, що збудовано, для людей, – наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.
Голова облдержадміністрації закликав перевізників до соціальної відповідальності. Також звернув увагу на необхідності налагодження взаємодії та посилення контролю з боку правоохоронних органів, аби не допустити того, щоб вантажівки руйнували збудовані автошляхи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: