circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У вересні тролейбуси почнуть курсувати з Бородінського мікрорайону на Бабурку

07.07.2020, 12:11

text
Поділитися:

У вересні повинен запрацювати новий тролейбусний маршрут між Бородінським мікрорайоном та Хортицьким районом, повідомив міський голова Володимир Буряк під час виїзної наради у трамвайному депо КП «Запоріжелектротранс». Обговорювалися питання реалізації міської програми розвитку комунального громадського транспорту, створення нових трамвайних та тролейбусних маршрутів.

У Запоріжжі вже кілька років реалізується масштабна міська програма розвитку комунального громадського транспорту. Вона включає закупівлю великих автобусів, оновлення рухомого складу трамваїв та тролейбусів, створення нових маршрутів громадського транспорту.

Достатньо згадати, що місто придбало 95 великих автобусів. Це дозволило відкрити 9 маршрутів з автобусами великої місткості. Закуплено 5 тролейбусів з автономним ходом, 5 європейських тролейбусів. Цього року буде отримано ще 3 європейських тролейбуси, також планується придбати ще 2 таких тролейбуси. У результаті на маршрутах міста курсуватимуть 10 великих тролейбусів.

Придбання тролейбусів з автономним ходом вже дозволило відкрити новий тролейбусний маршрут №1, який з’єднав о. Хортиця з центром міста. У планах на 2020 рік відкрити тролейбусний маршрут між Бородінським мікрорайоном та Хортицьким районом. Керівництво КП «Запоріжелектротранс» запевнило, що маршрут зможе запрацювати вже у вересні.

– Наявність тролейбусів з автономним ходом дозволить нам не будувати контактну мережу по всій довжині маршруту. Планується збудувати лише близько 4 кілометрів мережі на вулиці Істоміна. Там існує підйом і тролейбусу краще користуватися на цій ділянці контактною мережею. На інших ділянках тролейбус зможе пересуватися на автономному ходу, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: