circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Веселому ліквідували умовну пожежу на автотранспортному підприємстві

14.11.2017, 12:44

text
Поділитися:

Готовність і спроможність протистояти загрозам підрозділи ДСНС України підсилюють регулярними тренуваннями. 13 листопада на чолі з начальником Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області, полковником служби ЦЗ Олександром Сичовим пожежно-рятувальний підрозділ Веселівського районного сектору відпрацював дії у разі виникнення пожежі на автотранспортному підприємстві, повідомляє прес-служба відомства.

За тактичним задумом рятувальники ліквідовували два загоряння. Перше – у підвальному приміщенні, а друге – на відкритій території підприємства.

Вогнеборці удосконалили уміння та навички по роботі із спеціальним сучасним обладнанням, яке є на озброєнні. Враховуюче те, що нещодавно у Веселівському підрозділі вдалося створити газодимозахисну службу, рятувальники відпрацювали ліквідацію умовної пожежі у непридатному для дихання середовищі, роботу по тактичній вентиляції, освітленню, порядку пересування у задимленому приміщенні.

Також, рятувальники працювали з ручними та лафетними пожежними стволами для удосконалення ліквідації загоряння на різній відстані.

Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних подій, а також оперативного реагування при виникненні НС відбуваються постійно протягом року. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: