circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У відділеннях «Укрпошти» на Запоріжжі відрились пункти вакцинації

08.10.2021, 13:30

text
Поділитися:

Пенсіонери Запорізької області можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман.

За дорученням Президента України з метою охоплення усіх верств населення та недопущення захворювання працівників «Укрпошти», зокрема, листонош, які доносять пенсії до маломобільних груп населення та обслуговують великий потік кореспонденції, в ОДА була проведена зустріч з керівником Запорізького відділення «Укрпошти» Юлією Боровик, координатором з вакцинації в області Мариною Колеровою, керівником Департаменту охорони здоров’я Олексієм Кулиничем. Учасники зустрічі обговорили питання розгортання у відділеннях «Укрпошти» мобільних пунктів вакцинації працівників «Укрпошти» та людей похилого віку, які отримують пенсії та користуються послугами пошти.

З 8 жовтня в усіх містах Запорізької області розгорнуто мобільні пункти вакцинації у відділеннях «Укрпошти».

Наше основне завдання – зробити процес вакцинації зручним і доступним для всіх верств населення. Обласна влада продовжує працювати в цьому напрямі. Окрім центрів вакцинації і пунктів щеплень відтепер є можливість вакцинуватись пенсіонерам у відділеннях «Укрпошти», куди вони приходять за виплатами. Перелік відділень буде постійно оновлюватися та розширюватися. Вакцинація дозволить людям похилого віку убезпечити своє здоров’я від важкого перебігу хвороби, – наголосив Едуард Брутман.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: