circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність держави повернули ділянку біля Утлюцького лиману

26.06.2018, 09:21

text
Поділитися:

За результатами вжитих заходів представницького характеру Мелітопольською місцевою прокуратурою в ході вивчення стану законності розпорядження земельними ділянками прибережних захисних смуг, розташованих на території Атманайської сільської ради Якимівського району області, встановлені порушення Водного та Земельного кодексів України, а також іншого чинного законодавства при передачі вказаних земельних ділянок у приватну власність, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Із врахуванням викладеного, Мелітопольською місцевою прокуратурою Запорізької області до Якимівського районного суду Запорізької області внесено позов в інтересах держави, в особі Запорізької ОДА про визнання незаконним та скасування розпорядження голови Якимівської РДА, визнання недійсним державного акту на право на земельну ділянку, витребування земельної ділянки площею 2 га.

Рішенням Якимівського районного суду Запорізької області у задоволенні наведеного позову було відмовлено.

Згодом на рішення Якимівського районного суду Запорізької області від внесено апеляційну скаргу до Апеляційного суду Запорізької області.

Відтак Апеляційним судом Запорізької області задоволено вказану апеляційну скаргу, рішення Якимівського районного суду Запорізької області скасовано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: