circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність держави повернули санаторій у Бердянську

16.04.2019, 10:16

text
Поділитися:

За активної участі прокуратури Запорізької області за державою в особі Фонду державного майна України визнано право власності на майновий комплекс санаторію у місті Бердянськ, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Зокрема, господарський суд Запорізької області підтвердив доводи прокуратури Запорізької області, що спірне майно вибуло із власності держави на підставі незаконного рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Позовну заяву прокуратури Запорізької області задоволено, визнано право власності на спірний об’єкт нерухомості за державою Україна в особі Фонду державного майна України та витребувано із чужого незаконного володіння господарського товариства, яке на даний час володіє майном, зазначений майновий комплекс.

Вищевказана справа розглядалася судами різних інстанцій понад 7 років. Завдяки принциповій позиції прокуратури Запорізької області досягнуто мети щодо витребування майна на користь держави, що є одним із головних пріоритетів роботи органів прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: