circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність держави повернули санаторій у Бердянську

14.02.2019, 12:57

text
Поділитися:

Завдяки принциповій позиції прокуратури Запорізької області та її злагодженими діями з органами Фонду державного майна України, забезпечено виконання судового рішення про повернення у державну власність будівель санаторію, яке постановлене ще у 2012 році, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Підставою подачі прокурором відповідного позову стало незаконне вибуття з державної власності нерухомого майна внаслідок прийняття виконавчим комітетом Бердянської міської ради неправомірного рішення про розпорядження цим майном.

Відтак, рішенням господарського суду Запорізької області було задоволено позов прокуратури області та витребувано з незаконного володіння Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» у власність держави будівлі колишнього санаторію «Бердянськ» за адресами: бульвар Тінистий, 9, 12 та 18 у місті Бердянськ, загальною площею 2534 кв.м.

У зв’язку з апеляційним та касаційним оскарженням указаного рішення відповідачем, воно набуло статусу остаточного лише у 2018 році.

На початку лютого поточного року процедуру державної реєстрації права державної власності на відповідні об’єкти нерухомості, витребувані на користь держави за судовим рішенням, закінчено та відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: