circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність Дніпрорудного повернули земельну ділянку

16.11.2017, 15:05

text
Поділитися:

Прокуратура домоглась повернення земельної ділянки вартістю 684 тис. грн. у власність територіальної громади міста Дніпрорудне

Завдяки вжитим Енергодарською місцевою прокуратурою заходам державі вдалося повернути земельну ділянку площею 0,6356 га вартістю 684 тис. грн.

Встановлено, що на підставі рішення Дніпрорудненської міської ради обслуговуючому кооперативу, поза процедурною земельного аукціону, та за не існуючим видом цільового використання, передана у власність земельна ділянка площею 0,6356 га вартістю 684 тис. грн.

Енергодарська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання незаконним та скасування рішення міськради, повернення земельної ділянки.

Суд апеляційної інстанції підтримав позицію органів прокуратури та скасував рішення міськради із зобов’язанням кооперативу повернути земельну ділянку.

Наприкінці жовтня 2017 року земельна ділянка площею 0,6356 га вартістю 684 тис. грн. повернута у власність територіальної громади міста Дніпрорудне.

Окрім вказаного, до Реєстру речових прав на нерухоме майно внесені відповідні відомості про скасування права приватної власності обслуговуючого кооперативу на спірну земельну ділянку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: