circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність громади Дніпрорудного повернули ділянку вартістю 11 млн гривень

20.10.2017, 11:37

text
Поділитися:

Енергодарською місцевою прокуратурою пред’явлено до господарського суду позов в інтересах держави в особі Дніпрорудненської міської ради до приватного акціонерного товариства про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 16, 6550 га вартістю понад 11 млн. грн., повідомляє Прес-служба прокуратури Запорізької області.

Встановлено, що у жовтні 2010 року між Дніпрорудненською міською радою та вказаним підприємством, основною діяльністю якого є виробництво машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва, укладено договір оренди земельної ділянки у місті Дніпрорудне площею близько 16,6550 га (із земель промисловості), для обслуговування існуючих будівель строком на десять років.

Орендарем неналежне виконувались істотні умови договору, систематично, протягом 10 місяців, не сплачувалась орендна плата. Крім цього, однією із підстав для звернення до суду також слугувало перехід права власності на адміністративно-інженерний корпус, який розташований на спірній земельній ділянці, до третіх осіб на підставі договору купівлі-продажу.

Енергодарська місцева прокуратура в своєму позові вимагала розірвати договір оренди та зобов’язати колишнього орендаря повернути земельну ділянку територіальній громаді міста.

За результатами судового розгляду господарським судом Запорізької області позов Енергодарської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди землі площею 16, 6550 гата зобов’язання повернути на користь Дніпрорудненської міської ради земельної ділянки вартістю понад 11 млн. грн. задоволено в повному обсязі.

Наразі прокуратурою вживаються заходи щодо забезпечення виконання судового рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: