circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність громади Кирилівки повернули землю на узбережжі

09.04.2019, 11:00

text
Поділитися:

Завдяки активній та послідовній позиції прокуратури Запорізької області забезпечено виконання судових рішень про повернення земель особливого значення прибережної захисної смуги Азовського моря вартістю 3,8 млн. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Відтак, прокуратурою Запорізької області у серпні 2018 року пред’явлено 2 позови про визнання незаконними та скасування рішень Кирилівської селищної ради щодо незаконної передачі у постійне користування КП «Розвиток курортної зони» земельних ділянок на Косі Пересип у смт Кирилівка, зобов’язання комунального підприємства повернути земельні ділянки водного фонду відповідній територіальній громаді.

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення законодавчо встановленої процедури передачі земель водного фонду уздовж Азовського моря.

Господарський суд Запорізької області погодився з доводами прокурора та постановив рішення про задоволення вище вказаних вимог.

На виконання рішень суду забезпечено фактичне повернення земельних ділянок шляхом підписання упродовж березня поточного року актів приймання-передачі між директором комунального підприємства та головою селищної ради.

Також, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесені відомості про припинення права постійного користування земельними ділянками за комунальним підприємством.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: