circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність громади Великої Білозерки повернули землю вартістю 125 млн гривень

23.11.2021, 08:38

text
Поділитися:

Захищено інтереси держави у сфері використання земельних ресурсів, у власність повернуто дві земельні ділянки, розташовані на території Великобілозерського району, повідомляє Відділ інформаційної політики прокуратури області.

Прокуратурою встановлено, а рішенням суду підтверджено, що суб’єктом господарювання, якому передані земельні ділянки для будівництва сонячних електростанцій на території Великобілозерської сільської ради, порушено вимоги земельного законодавства. Впродовж 3 років відповідач не сплачував орендну плату за користування землею та будівництво відповідних об’єктів не розпочав. Унаслідок цього виникли підстави для розірвання договорів оренди.

Наразі Василівською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішень господарського суду Запорізької області щодо фактичного повернення двох земельних ділянок загальною площею понад 44 га вартістю понад 125 млн грн, які перебувають у користуванні вказаного товариства.

До відома: до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: