circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність Оріхівського району повернули землю вартістю 81 млн гривень

05.11.2020, 10:11

text
Поділитися:

Обласною прокуратурою забезпечено участь у судовому розгляді в інтересах Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району про повернення земельної ділянки суб’єктом господарювання, повідомляє Відділ інформаційної політики прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що приватне підприємство у Оріхівському районі, після закінчення терміну дії договору оренди, 2 роки поспіль продовжувало використовувати земельну ділянку площею понад 37,5 га та вартістю 81,2 млн грн. для здійснення господарської діяльності. Підприємство наполягало на тому, що договір оренди є поновленим, земельну ділянку не повертало, сплачуючи при цьому орендну плату у значно нижчому розмірі за встановлений нормативно. Унаслідок таких неправомірних дій, місцевим бюджетом недоотримано кошти у розмірі майже 40 тис. грн. орендних платежів.

Завдяки принципової позиції прокурора судом зобов’язано приватне підприємство повернути Малотокмачанській сільській раді Оріхівського району земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: