circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У власність Запоріжжя повернули ділянки в Заводському та Шевченківському районах

09.07.2018, 10:24

text
Поділитися:

Апеляційним судом Запорізької області задоволено дві апеляційні скарги Запорізької місцевої прокуратури № 1 на рішення Заводського та Шевченківського районних судів Запоріжжя, які порушували інтереси держави в особі територіальної громади міста, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Так, завдяки безпосередній участі Запорізької місцевої прокуратури №1 у розгляді вказаних апеляційних скарг, судові рішення, що порушують інтереси держави скасовано.

Рішенням Заводського районного суду Запоріжжя було визнано право власності за набувальною давністю за громадянином Н. на об’єкти нерухомого майна, розташовані по вулиці Фільтрова у Заводському районі Запоріжжя, а саме на будівлю магазину, автозаправні блок-пункти та замощення. Тобто суд, визнавши право власності на замощення як об’єкт нерухомого майна фактично визнав право власності на земельну ділянку площею 0,194 га під цим замощенням, що фактично призвело до її незаконного вибуття із комунальної власності.

Не погоджуючись із вказаним рішенням, Запорізькою місцевою прокуратурою №1 у січні 2018 року подано апеляційну скаргу на вказане рішення суду. Постановою апеляційного суду апеляційну скаргу Запорізької місцевої прокуратури № 1 задоволено, рішення місцевого суду скасовано,у задоволенні позову відмовлено.

Окрім того, Запорізькою місцевою прокуратурою №1 за результатом вивчення інформації, розміщеної у Єдиному державному реєстрі судових рішень встановлено, що рішенням Шевченківського районного суду Запоріжжя визнано право власності на будинок по вулиці Стартова у Шевченківському районі в Запоріжжя за набувальною давністю.

Водночас, судом залишено поза увагою той факт, що вказаний об’єкт збудовано за відсутності необхідних дозвільних документів, у тому числі на земельну ділянку, а також, що будинок було придбано в особи, в якої документи на підтвердження реєстрації права власності на нього відсутні.

Не погоджуючись із вказаним рішенням, Запорізькою місцевою прокуратурою №1 у квітні 2018 року також подано апеляційну скаргу на вказане рішення суду. Постановою апеляційного суду апеляційну скаргу Запорізької місцевої прокуратури № 1 задоволено, рішення місцевого суду скасовано,у задоволенні позову відмовлено.

Робота з питань виявлення судових рішень, що зачіпають або порушують інтереси держави триває та перебуває на постійному контролі Запорізької місцевої прокуратури №1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: