circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У всіх школах Запорізької області з’являться медпрацівники

27.01.2021, 08:48

text
Поділитися:

Радник голови Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов прокоментував нещодавно прийняту Урядом Постанову «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти» та роз’яснив ситуацію в освітніх установах Запорізької області.

Сьогодні ліцензії на здійснення медичної практики наявні практично в усіх школах-інтернатах обласного підпорядкування. Їх штат також повністю укомплектований медпрацівниками, – зазначив радник.

Медичне обслуговування дітей в інших школах можуть здійснювати тільки медичні працівники, які входять до штату.

Якщо у закладі освіти відсутній медпрацівник і не має змоги додати його до штату, то керівник закладу має звернутися до місцевої установи охорони здоров’я, яка провадить господарську діяльність з медичної практики та укласти з ними договір на медичне обслуговування.

У разі не вирішення цієї ситуації батьки учнів можуть самостійно звернутися до засновника закладу освіти, це, наприклад, керівник сільської, селищної, міської ОТГ або до безпосереднього керівника закладу освіти з відповідною вимогою. У даному випадку відповідальність лежить на двох сторонах. Як на тому, хто організовує навчальний процес, так і на отримувачах освітніх послуг, – наголосив Руслан Шиханов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: