circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У «Запоріжгазі» розповіли про особливості виконуваних робіт

14.01.2021, 16:29

text
Поділитися:

Аварійно-диспетчерська служба “104”. Щодня сюди надходять сотні дзвінків від населення щодо можливих проблем із газом. Наприклад, звернення людей, які відчули характерний запах на одній із вулиць міста. Оператори фіксують дзвінок та пояснюють, як поводитись у даній ситуації саме жителям приватного сектору, котрі почули запах газу на вулиці.

Одразу після дзвінка на проблемний об’єкт вирушає бригада газовиків. Прибувши на виклик, фахівці виявляють проблемну ділянку та після детального огляду оперативно ліквідують проблему із витоком блакитного палива. Проте у службі займаються не тільки ліквідацією аварій. Наприклад, ось на цьому будинку ще одна бригада міняє частину газопроводу.

У “Запоріжгазі” наголошують, компанія не продає газ, отже, жодним чином не впливає на формування його ціни. Компанія забезпечує утримання й обслуговування усієї газорозподільної системи та відповідає за безперебійну та безпечну доставку блакитного палива усім споживачам регіону навіть у карантин. З 1-го січня підприємству встановлено тариф на послуги розподілу природного газу в розмірі одна гривня, сто чотири за кубометр з урахуванням ПДВ.

Отже плата за розподіл газу – це не плата «за трубу», як сьогодні її інколи називають. Послуга розподілу блакитного палива є складним технологічним процесом, який має собівартість і забезпечується спеціальними структурами і роботою досвідчених фахівців. Саме завдяки роботі операторів газорозподільних мереж вдається організувати безпечне газопостачання й енергетичну безпеку всього регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: