circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі 16 вересня оголосять ім’я кращого батька

15.09.2017, 19:51

text
Поділитися:

Тато може, тато може все, що завгодно. У Запоріжжі оберуть кращого батька. Для цього у місті організували конкурс. За його правилами, родина повинна розповісти про свого батька. Переможців журі обиратиме у семи номінаціях. Серед них — “Тато-мисливець”, “Кулінар” і “Золоті руки”.

У сім’ї Свіріденко – тато головний. Ігор Свіріденко працює фрезерувальником на заводі. Щодня після роботи вдома на нього чекають четверо дітей та дружина. Усі, як один кажуть: їх тато – найкращий. Багатодітна мати Яна Свірідєнко впевнена, їхній тато найкращий у світі. Родина його дуже любить, а він для неї все робить, старається. Люблячий батько, працьовитий та з гарним характером.

Сам учасник конкурсу “А мій тато…” Ігор Свірідєнко додає, вся родина один одного любить, поважає. Допомагають у всьому і завжди. Треба уроки допомогти – уроки допомагають, треба посуд помити, тато і посуд помиє, і їсти приготує, і з дітьми погуляє. Найменша донька Женя не виховує тільки старших сестер, а ось тата і маму – вже.

У цьому році Ігор став учасником конкурсу на кращого батька. Про цей захід йому розповіли на роботі. Родина ідею підтримала. Тепер усі разом тримають за тата Ігоря кулаки.

За звання кращого тата змагатиметься і Юрій Савєлло. Він тільки-но повернувся із зони АТО. На Донбасі чоловік з 2014 року. В одному з боїв військовослужбовець із позивним “Іспанець” отримав поранення. Каже, тоді про повернення додому вже не думав. Юрій Савєлло згадує, під вечір, всі зрозуміли ситуацію, і всі дзвонили додому: хто прощався, бо здогадувалися, що живим звідси ніхто не вийде.

Вдома на Юрія завжди чекають його рідні — троє діточок та дружина. Дружина військовослужбовця Яна Костенко говорить, чоловіка кохає дуже сильно. І надто все переживає, коли він знаходиться на війні. Хочеться, щоб все це швидше закінчилося, і всі ті люди сиділи біля дружин.

Нещодавно близькі порадили родині військовослужбовця взяти участь у конкурсі на кращого тата. До заходу готувалися усі разом. Юрій каже, у сім’ї і є його сила. Це його підтримує і на передовій. Військовослужбовець впевнений, секрет в любові, надії, в сім’ї, в дітях. І через що солдати там знаходяться – через дітей, через їхнє майбутнє. Тому це, напевно, в першу чергу, найголовніше, найважливіше.

Результати конкурсу стануть відомі 16 вересня. Фінал конкурсу відбудеться у «Дубовому гаю».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: