circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі 90% дітей, що залишились без батьків, охоплені сімейним вихованням

16.10.2020, 09:26

text
Поділитися:

За інформацією служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради, незважаючи на продовження карантину, у Запоріжжі триває робота з влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання.

Всі зусилля працівників служби у справах дітей міської ради, починаючи від виявлення дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах, проведеної роботи по збереженню біологічної родини, до надання дитині офіційного правового статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, направлені на кінцевий результат – влаштування дитини до родини, яка буде формувати сімейні цінності, давати відчуття захищеності, любові та турботи.

Із 1072 дітей, які перебувають на обліку в службі, 89,5% знаходяться в сімейному оточенні. Це на 2,5 % більше, ніж у 2019 році. Левова частка – 78% дітей – перебуває під опікою громадян, 11,5% виховуються в прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу міста та області.

Альтернативною формою піклування в рамках системи соціального забезпечення є влаштування дітей підліткового та старшого віку, дітей з родинних груп до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. В Запоріжжі функціонують 15 прийомних сімей, в яких виховуються 34 прийомних дитини, 7 дитячих будинки сімейного типу, в яких перебуває 58 вихованців.

Відповідно до національного законодавства усиновлення є найбільш прийнятною і сприятливою формою влаштування, за якої дитина приймається в сім’ю усиновителів на правах рідної дитини. За 9 місяців цього року 25 дітей знайшли свої родини шляхом усиновлення.

В рамках деінституалізації проводиться робота зі зменшення кількості дітей, які перебувають в інтернатних закладах. На кінець третього кварталу цього року 98 дітей перебували на повному державному забезпеченні в державних установах проти 120 дітей минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: