circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі активізують підготовку робітничих кадрів

22.12.2018, 10:38

text
Поділитися:

Напередодні Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти відвідали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту освіти і науки Тетяна Озерова. Посадовці ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, його можливостями підготовки кваліфікованих робітників для потреб регіону.

Центр здійснює підготовку робітничих кадрів для регіонального ринку праці за професіями будівельної та електротехнічної галузі.

У 2017 році на базі навчального закладу відкрито навчально-практичний центр галузевого спрямування з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Крім цього, педагогічний колектив закладу активно співпрацює з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)» по впровадженню сучасних новітніх технологій і матеріалів у будівництві.

У навчальному закладі здобувають освіту і спеціальність учні з різних районів Запорізької області. Для навчання і виховання тут створено комфортні умови, є навчальний корпус, обладнані майстерні, гуртожиток на 200 місць та їдальня на 240 місць.

– На сьогодні в області існує нагальна потреба у підготовці робітничих кадрів нового формату, а для цього необхідні організаційні зміни як типу навчальних закладів, так і змісту професійної підготовки. Наразі багато уваги необхідно приділяти підготовці робітничих кадрів, навчанню на сучасному обладнанні. Також необхідно зацікавити роботодавців щодо працевлаштування молодих випускників та співпраці з навчальним закладом, – зазначив Едуард Гугнін.

Загалом у Запорізькій області функціонує 24 заклади вищої професійної освіти та 24 структурних підрозділи, загалом налічується 67,5 тисячі студентів. Така мережа потребує приведення її у відповідність до потреб ринку праці. Тому приділяється значна увага рейтингу навчальних закладів, їх популярності як серед студентів, так і серед роботодавців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: