circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі з’являться льодові арени

28.08.2021, 08:15

text
Поділитися:

Відбулась зустріч голови облдержадміністрації Олександра Старуха з президентом Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» Георгієм Зубком. На зустрічі також були присутні начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова та керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею України Олег Юдін.

Звертаючись до представників обласної влади, Георгій Зубко наголосив, що завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» у період 2021-2022 років в Україні планується побудувати 19 льодових арен.

В Запорізькій області реалізація цієї програми має здійснитися завдяки будівництву льодових арен у містах Запоріжжя, Мелітополь та Бердянськ. Крім льодового майданчика будівлі арен будуть мати сучасні роздягальні, адміністративні кімнати та трибуни для 700 глядачів. На реалізацію проєктів планується витратити 90% коштів державного бюджету та 10% – з обласного бюджету.

Крім цього, учасники зустрічі розглянули питання просування хокею з шайбою в Запорізькій області та розвиток дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Наразі в Запорізькій області в процесі реалізації проєктів будівництва знаходиться 3 льодові споруди зі штучним покриттям. Це проєкт будівництва арени в м. Мелітополь, який уже реалізований на 40% та планується до завершення уже у цьому році. Кошторисна вартість об’єкта складає майже 100 млн грн. Реалізовується він за кошти державного та місцевих бюджетів.

Також триває процес розробки проєктно – кошторисної документації льодових арен в м. Дніпрорудне та в м. Запоріжжя. Обидва проєкти реалізовуються за кошти приватного інвестора.

В Запорізькій області функціонує одне відділення з виду спорту хокей з шайбою в дитячо-юнацькій спортивній школі «Салют» м. Запоріжжя, де займаються 120 спортсменів та планується створення дитячо-юнацької школи з хокею з шайбою в м. Мелітополь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: