circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі дезінфікують контейнерні майданчики

23.03.2020, 10:36

text
Поділитися:

На час дії карантину ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» задіяло додаткову бригаду для виїзної дезінфекції сміттєвих контейнерів міста. 20 березня фахівці розпочали роботи по вулиці Південноукраїнській.

Контейнери для збору побутових відходів проходять регулярну дезінфікуючу обробку стаціонарно. Аби посилити роботу у цьому напрямку і збільшити кількість опрацьованих об’єктів задіяли додаткову бригаду, яка працюватиме на виїзді.

– У місті кілька тисяч контейнерів і опрацювати їх усі одразу стаціонарно на підприємстві неможливо. Відсьогодні ми задіюємо бригаду фахівців, які відповідно до створеного нами графіку виїжджатимуть на місця та оброблятимуть контейнери за допомогою спеціальних оприскувачів, – зазначила начальниця господарського відділу ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Тетяна Гальчанська.

Загалом найближчим часом необхідну санітарну обробку здійснять для понад 5 тис. контейнерів міста.

– Контейнери дезінфікуються ззовні. За допомогою спеціального бензинового оприскувача ми розпилюємо на об’єкти розведену у необхідній концентрації ліцензійну речовину «Дезактин». Для людей вона безпечна, – розповів працівник виїзної бригади ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Павло Череватенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: