circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі для старшого покоління діють комп’ютерні курси

12.03.2020, 16:54

text
Поділитися:

Слова “твіттер”, “фейсбук” та “селфі” запорізьких пенсіонерів не лякають. Комп’ютерній грамотності їх навчають на спеціальних курсах, які діють при місцевих відділеннях денного перебування. Функціонує таке і в Комунарському районі. Там для пенсіонерів та людей з інвалідністю наявні різні гуртки.

Ранок у пенсіонерів Комунарського району починається із зарядки. У програмі – стрейтчинг, дихальні вправи та елементи йоги. За порцією гарного настрою прийшла на заняття й Галина Іванівна Броднікова. Каже, відвідує це відділення вже третій місяць і самопочуття значно покращилось.

Окрім занять спортом, тут можна навчитися малювати, шити, танцювати або плести із бісера. А ще останні 2 роки у відділенні діють комп’ютерні курси. Тут допомагають розібратися, як друкувати, користуватися пошуком та месенджерами.

Відвідують такі гуртки не лише пенсіонери, а й люди з інвалідністю. Із ними тут працюють кваліфіковані спеціалісти. Кожен опікується своєю групою. Перебувати у відділенні можна і протягом дня.

Соціальна працівниця відділення денного перебування Комунарського району Наталя Сарсацких каже, що подібні заходи об’єднують різних людей, утворюють для них свого роду велику сім’ю. Також заняття сприяють розвитку дрібної моторики рук та прививають певний художній смак.

У Комунарському відділені денного перебування навчаються 160 осіб. Його основна мета — допомогти людям похилого віку та з інвалідністю не загубитися у сучасному світі та не відчувати себе самотніми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: