circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі дорожники відновлюють зруйноване тепловиками покриття

27.02.2020, 21:24

text
Поділитися:

Аби було гарно після ремонтів. У деяких районах Запоріжжя проводиться благоустрій територій після ремонтів теплових мереж. Дорожнє покриття відновлюють працівники КП “ЕЛУАШ”. Цього разу вони працювали у Шевченківському районі. Свого часу тепловики відремонтували там трубопровід.

Зараз “ЕЛУАШІВці” працюють на вулиці Моторобудівників, 54. Відновлюють дорожнє покриття після заміни тепловиками ділянок трубопроводу. Очищають частину дороги від сміття. Наносять бітум і чекають машину з гарячим асфальтом.

Розрівнявши шар покриття, втрамбовують його віброплитою. У порівнянні з минулим роком роботи щодо відновлення асфальту після ремонтів на тепломережах розпочалися значно раніше.

Директор відділення “Аварійно-відновлювальних робіт” концерну “МТМ” Ростислав Лапицький пояснює, обраний формат робіт спричинить місцевим жителям менше дискомфорту. Погода сприяє, тож роботи розпочалися раніше. Заплановано використати 3,2 кв. м. асфальту.

Роботи щодо відновлення дорожнього покриття після ремонтів на тепломережах у Шевченківському районі ще триватимуть. Такі самі процедури вже виконані в Олександрівському. На черзі – Вознесенівський, Дніпровський і Хортицький райони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: