+3°

+3°

У Запоріжжі фінішували змагання з футболу на Кубок міського голови

15.10.2020, 15:52

Кубок мера. Трофей, який символізує любов до футболу в нашому краї. Боротьба за цю нагороду тривала понад місяць. 38 команд, і не лише запорізьких. Так, до фіналу дістався колектив із Токмака — «Дизеліст». Колектив клубу молодий, здебільшого тут грають юні спортсмени. Їхній опонент — досвідчений «Мотор». З перших хвилин підопічні Анатолія Чанцева притисли візаві до воріт. І ось перший результат старань, автор голу — Мухамед Рахмуні.

Досить швидко «моторівці» ледь не подвоїли перевагу. Але тут вже аплодисменти юному захисту з Токмака.

Однак це була остання мить, коли молодість встояла під натиском досвіду. Незабаром Генрі Мелі зробив рахунок 2:0. А згодом Віктор Довбиш фактично зняв питання переможця. Кінцевий ж рахунок першого тайму — 4:0, «Мотор» попереду.

На початку другого тайму у ворота «Дизеліста» призначили пенальті. До точки підійшов Віктор Довбиш. Забив, але за рішенням суддів треба було бити ще раз. Друга спроба вийшла не менш вдалою.

Остаточний підсумок гри — 6:0, «Мотор» бере четвертий у своїй історії Кубок міського голови.

Призерів та переможців відзначив особисто Володимир Буряк. А також привітав запоріжців із Днем міста та подякував усім, хто допомогав у проведенні змагань.

Також після фіналу нагородили футболістів команди «Металург Ветеран», які нещодавно здобули «бронзу» на Кубку України у віковій категорії 35+. Зазначимо, що матч та церемонія нагородження відбулись за всіма карантинними правилами.