+3°

+3°

У Запоріжжі фінішував чемпіонат області з боксу

30.01.2019, 18:08

У Школі вищої спортивної майстерності фінішував чемпіонат Запорізької області з боксу. Змагання передбачали виступи юніорів. Це спортсмени 2003-2004 років народження. Метою поєдинків було сформувати збірну, котра представить наш край на першості України у Харкові.

Стадія півфіналу чемпіонату запорізької області з боксу включала 12 поєдинків. Першими на ринг вийшли запоріжець Ігор Андрєєв, у червоному куті, та енергодарівець Олександр Іванов – у синьому. Виклавшись на максимум, хлопці задали потужний старт другого дня змагань. Бій видався дуже динамічним та жорстким. Передбачити результат було непросто. Все вирішив третій раунд, звідки переможцем вийшов місцевий боксер.

Доволі впевнено шлях до фіналу виборов Артур Клименко із селища Балабине. Його суперником був енергодарівець Артур Гук. Майже весь бій Артур у червоному куті професійно тримав опонента на відстані, користуючись перевагою у зрості. Це і стало запорукою перемоги. Першість області як відбір на чемпіонат України для Артура значущий етап у кар’єрі. Адже на цю мить вище четвертої сходинки у національних перегонах він не піднімався. Амбітні плани цілком втілювані. За словами організаторів змагань, усі, хто подолає обласну стадію та відбуде на чемпіонат України, має шанси показати найвищий результат.

Серед переможців змагань Айдер Абдураімов з Мелітополя. У фіналі він переміг раніше згаданого Артура Клименка. Також чемпіоном став Денис Паршин, який виявився сильнішим за Ігоря Андрєєва.