+3°

+3°

У Запоріжжі фінішував обласний етап студентських змагань з жіночого волейболу

22.03.2018, 21:01

У Запоріжжі фінішував обласний етап спортивних ігор між коледжами України з жіночого волейболу. Усі 7 команд-учасниць представляли наше місто. Головною метою студентів було відібратися на фінальну частину цих змагань.
Торік переможцем цього етапу змагань став колектив Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. Це й не дивно, адже підопічні Віти Матішук є учасницями вищої ліги національної першості. Окрім досвіду, дівчатам допомагає щира любов до волейболу.

У перший день змагань представниці ЗІЕІТ перемогли в усіх поєдинках. За словами дівчат — це не склало їм труднощів. Впевнено розпочали і фінальну частину турніру, подолавши гідроенергетичний коледж. По суті головним конкурентом чинних чемпіонок були студентки медичного коледжу, які торік здобули срібло.

Самі ж майбутні лікарки були налаштовані рішуче. У стартовому матчі серії фінальних поєдинків перемогли команду гуманітарного коледжу. Своєю грою дуже порадували наставницю.

Однак поки що ця майстерність дозволила тільки повторити минулорічний успіх. Студентки медичного коледжу стали срібними призерами. У грі з ЗІЕІТ підопічні Юлії Чулакової поступились у двох сетах (25:18, 25:17). У матчі за третє місце колектив гідроенергетичного коледжу, в запеклій боротьбі подолав гуманітаріїв — 25:23, 25:19. А от найкращим гравцем обласного етапу всеукраїнських ігор визнали представницю ЗІЕІТ — Христину Заблотську. Зазначимо, що це вже третя поспіль перемога збірної інституту економіки та інформ-технологій.