circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі готують укриття та захисні споруди

05.07.2019, 11:54

text
Поділитися:

На випадок надзвичайних ситуацій. У Запоріжжі діють 118 укриттів. Ще кілька років тому

більшість з них були не готові для розміщення людей. Згідно з реєстром Фонду захисних укриттів їх налічувалась понад 2,5 тисячі, але через незадовільний стан було вирішено частину скоротити. Що дала інвентаризація — обговорювали на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Одне з найкращих найпростіших укриттів — підвал у ресторані в центрі міста. Вода, засоби медичної допомоги та пожежогасіння в наявності. Більшість відвідувачів зараз на поверхні, хоча цей зал теж використовують. У звичайний час тут відпочивають відвідувачі ресторану, але у випадку військової загрози це приміщення може прийняти кілька десятків місцевих жителів

Укриття для безпеки людей є в усіх районах. Умовно місто поділено на локації за кількістю жителів. В кожній з них є ділянки з об’єктами, де може укритися цивільне населення. Таким чином виявилося 118 найпростіших укриттів. Загалом по місту можна використовувати близько 2-х тисяч приміщень.

З фонду найпростіших укриттів викреслили майже 600 споруд як таких, що не відповідають нормам. Порахували, з 650 тисяч населення після евакуації та за винятком працюючих на підприємствах залишаться близько 112 тисяч. Під час засідання також розглядають питання стану зовнішнього протипожежного водопостачання. Зараз у Запоріжжі майже 6 тисяч пожежних гідрантів. Під час перевірки виявили, що близько 8% з вуличних гідрантів є несправними.

За результатами засідання комісії було ухвалено низку протокольних рішень. Зокрема, продовжити роботу щодо підтримання у належному стані сховищ та розробити план щодо відновлення пожежних гідрантів. А з повною інтерактивною мапою діючих простіших укриттів можна ознайомитися на сайті міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: